وقتی آرزو می کنی دو ماه از زندگیت را زندگی نمی کردی!

به نظرم اینهایی که می گویند؛ فقط سه، هفت یا ده روز اول آموزشی سربازی سخت است، بعد از همان سه، هفت یا ده روز بی حس می شوند لابد!

دوره ی آموزشی سربازی به شکلی یکنواخت، فرسایشی، دل به هم زن و افزایشی سخت است! یاد عباس تپل؛ همسنگرمان بخیر! سنگر می کندیم! او کلافه می شد و گوشه ی سنگر می نشست! نصف سنگر داخلش آوار می شد! من بلند می شدم و چشم در چشم نگاهش می کردم و مردمک چشمش شعاع یک متری اطراف سرم را گز می کرد!

/ 10 نظر / 31 بازدید
buster

:)) همسنگر!!! عمو عمو بازم از عباس برامون بگوووو

ف@طمه

والا شما آقایون که تا پیری هم از خاطرات سربازیتون میگید خو چرو بد باشه خیلیم خوبه [زبان]

buster

دلم برا ماجراهای عباسی تنگ شده!

Vahidu

دادا بلا به دور ، تو اوون دوماه کوماندو شده بودی ، خداییش اگه اوون دوماه نبود با عباس کپل از کجا میخاستی آشنا شی ، ها بعله ! کلی هم الان خاطره داری که میتونی 220سال "ایشاللا" به نوه ها و نتیجه هات تعریفشون کنی که چه جوری دماغ دشمن فرضی رو به خاک مالوندین (^_^)

فرید

سلام، خوبی تراوین پر طرفدارترین بازی آنلاین دوباره زنده شد. بازی تراوین بزرگترین و پر طرفدارترین بازی آنلاین در ایران مجددا راه اندازی شد. سرور های جدید مجهز به بازی تراوین نسخه 4 می باشند و به تازگی راه اندازی شده اند جهت آغاز بازی و شروع فتوحات جدید هم اکنون بازی را آغاز نمایید.(به آدرس جدید سایت دقت نمایید) http://ts1.traviand.ir هم اکنون می توانید بازی تراوین نسخه 4 را آنلاین و رایگان بازی کنید در صورتی که با این بازی آشنایی ندارید راهنمای بازی را از اینجا بخوانید: http://t4answers.traviand.ir آدرس جدید www.traviand.ir را به خاطر بسپارید.

میله بدون پرچم

سلام هفت هشت روز اولش سخته اما بقیه اش خاطره اس!![نیشخند]

buster

یه پست مبسوط بذار. قدر آدم به شما وبلاگنویسا التماس کنه؟

buster

یه پست مبسوط بذار. چه قدر آدم به شما وبلاگنویسا التماس کنه؟

رضا

باسلام.... وب ومطالب بسیارخواندی داری.تازه باوب مبارکت آشنا شدم. به وب تازه تاسیس بنده هم سری بزنی خوشحال میشم.