تعطیلات پیش از عید

کلاس های دودره شده، محصول مشترک دانشجویان دودره باز و اساتید باحال!

من( و بعضیای دیگه)، آخرین بازمانده ی پروژه ی "سوار شو، برو ولایت" به خاطر بیست و چهارم برج اسفند، روز امتحان میان ترم مدار!!!

عصر یه پنج شنبه ی بی حال، پای کامپیوتر بودم که یهو فنر هم اتاقی در رفت که:"بریم استخر!". - بریم! بلافاصله دو نفر از دوستان دیگه تلفنی و حضوری اعلام آمادگی کردن و دِ برو!

یه ساعتی همراه بر و بچز در امتداد طولی، عرضی، و گاها عمودی! استخر دست و پا زدیم که نمی دونم از کجا به ذهنم رسید که یک طول هم کرال پشت شنا کنم. و از اونجایی که فاصله ی همچین افکار احمقانه ای تا عمل زیاد نیست، پس فارغ از سر و صدا و مشکلات تنفسی شنای معمولی، رو به بالا شروع به دست و پا زدن کردم ( تو مایه های پیاده روی در حالیکه دستات تو جیبته و سوت می زنی!). در این بین احساس کردم که یه چیزی داره به طرف صورتم می آد...!

چشمتون روز بد نبینه! دستی معادل شش هفت کیلو گوشت بی استخون پر چرب، به شکل فجیعی رو صورتم سقوط کرد. قضیه ی بعد از تصادم بسیار بدیهیه. بنا بر قانون اول نیوتن سر بنده به همراه به معیت گردن و غیره، رفت زیر آب!

در جریان هستین که زیر سطح استخر، هوا به صورت محلول یافت می شود، و تا اونجایی یادم می آد از همون بچه گی آبشش نداشتم! ، در جریان تنفس طبیعی زیرآبی، نصف پارچ آب نوش جان کردم !!!( البته برای پرهیز از صنعت اغراق، پارچ موسوم کوچیک درنظر گرفته شود). در همون گیر و دار آب خوردن، ضربه ی دیگه ای به سرم خورد که به احتمال قریب به یقین به ضرب پای شیء دست دار مذکور، مربوط می شد. داشتم میون مرگ و موت دست وپا می زدم و تقریباً مرگ رو تو ده سانتی خودم می دیدم( یه چیزی شیبه گلابی بود) که با هزار زحمت خودم رو به لبه ی استخر رسوندم و با خیال راحت یه چند وقتی سرفه کردم.(طی این شبه سرفه ها، دل و روده و جیگر سفید و سیاه و... تا نزدیکای دهنم می اومدن و بر می گشتن).

وقتی آقای خوش هیکلی ازم معذرت خواهی کرد، دلیلی ندیدم توی دلم چند تا فحش آب نکشیده نثارش نکنم. لازم به ذکره؛ نیم تنه ی بالایی ایشون گلابی شکل ، و از زیر گلو بگیر تا زیر ناف پر از موهای پر پشت!

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
voroojak

الان يادم اومد که دانشجوی مشهدی کدوم استخر رفته بودی که اينقدر گند بوده!

دختر اردیبهشتی

سلام اقا هادی عزیز......حتما تا حالا امتحان میان ترم مدارتو دادی و با خیال راحت رفتی ولایتو ..... خوش بگذره تعطیلات منم ولایتم...راستی عید شما مبارک...دمب شما سه چارک...!!!!!

صالح

خيلی مواظب خودت باش تو حيفی غرق شی. در ضمن عيد شما مبارک

reyhan

سلام هادی جان....سال نو مبارک....اميدوارم سال خيلی خوبی در پيش داشته باشی و به آرزوهات برسی....خوش باشی...بای.

درد مشترک

سلام!!!!!!!!!!!۱۱ببخشيد که دير اومدم اخه وبت وا نمی شد.راستی الان سالمی؟من دکتر اشنا دارم ها.

ميترا

چقدر خنديدم!خداييش سعی کن قرصاتو پشتو رو نخوری اما ترشی نخوری يه چيزی می شی

پرواز

سلام ..........خوبين........گفتم که دوباره ميام.......راستی کلی تعريف اين دفتر خاطرات اينترنتی رو دادم به برو بچ..........اخه ما کلی رفيق و دوست داريم .............يه چيزی ...........بی خيال .......... نه نمی شه بايد بگم...........منم يه بار اينجوری شدم .......تو استخر هوانيروز کرمان ....... اما اون گلابيه مونث بود...(چشمک)........ تا بعد که اومدم .........راستی موفق باشی...بن بين... يا علی

پرواز

وا خدا مرگم بده يه موقع فکر نکنيد من کرمانی هستم ها نه به خدا .......... مو بچی جنوبوم........اهواز..........فعلن يا علی