يک کوزت مذکر!

یکی از دوستان مشهدی من بعد از یک مشاجره خانوادگی تصمیم گرفته جدا از خانواده٬ زندگی مستقلی را آغاز کند! به این منظور و برای جلوگیری از آوارگی وی٬ او چند روزی مهمان خانه ماست تا زمان اسکان او در خانه دانشجویی یکی از دوستانم فرا برسد! اما در این بین و به سفارش من٬ وی نقش کوزت و دو همخانه ای من نقش تناردیه ها را بازی می کنند! و این بچه ی پاستوریزه٬ گیاهخوار و آفتاب مهتاب ندیده! کارهای آشپزی٬ ظرفشویی و خرید منزل را انجام میدهد! البته ناگفته پیداست که این فعالیتها برای وضعیت فعلی او مناسب است تا از خر شیطان پیاده شود! و بفهمد که دنیا آنطوری نیست که فکرش را می کرده!  و این درس عبرتی است برای آنان که فکر می کنند بیرون چه خبره! ولی جدای از دید انسانی قضیه٬ این سبک زندگی عجب حالی میده!

/ 13 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
احسان

اگر اين حوالي نيافتيم ، كافيست صدايم كني و بخوانيم به عشق من پشت تنهايي يك خواب دارم سيب مي چینم ... ***************** خوبی هادی جان؟ شناختی ؟ به منم سر بزن، یه وب زدم بیا ببین چطوره. قربانت.

chooori khepel

manam mikham biam khoonatoon albate age dibdamini ham oonjast miyam azash emza migiram

رز آبی

عمــــــــــــــــــــــــو تو سنگ دلی بودی ؟ ولی خوبه ها قلبم شکست عمو منو از تو لينکات کجا پرت کردی بيدن ايستدم بوردا گدم اوز اويمَ گوردم يوخام

وروجك

به شما ها معلومه حال ميده! فکر کنم اون بيچاره برگرده خونه بابا ننه‌ش! ببينم نقش تو چيه اون وسط؟ بازرس ژاور؟

منگوله

ها ! ...

رز آبی

ساقول عمو دايی عيد شما هم پيش پيش مبارک يکم زوده ها واسه تبريک خوش و خندون باشی عموی استکباريم

چهار خواهر

خوب اشکالی نداره اينجوری قدر عافيت بهش معلمو ميشه...

zita

سلام دوست قديمی. چه اشتباهی کرده اين دوست تو.هيج جا خونه مامان و بابا نميشه.حالا صبر کنيد خودتان مامان و بابا بشيد،بعد ميدونيد من چی ميگم.

نیلوفر

ماریوس مونث این کوزت مذکر کی می تونه باشه؟