نمايشگاه! اتومبيل مشهد

نمايشگاه اتومبيل مشهد در حالی برگزار می شود که کيفيت و تعداد محصولات ارائه شده به نسبت پارسال واقعاْ اسفناک شده! در يک نگاه؛ نمايشگاه امسال محل نمايش ماشين هايی است که - نمونه های تر تميزتر آنها با سرنشين های جيگرتر! - روزانه در سطح شهر ولو هستند!
تنها برجستگی نمايشگاه امسال٬ دو خودرويی است که سيستم صوتی پيشرفته ای روی آنها نصب شده ! اين پيشرفتگی تا بدانجاست که آدمی خيال می کند اتومبيل بر روی سيستم صوتی سوار شده و نه بالعکس! و تکنوی روح تکان اين فراورده٬ فضايی بس معنوی و روحانی برای بازديد کنندگان فراهم کرده بود!
جالبتری قسمت نمايشگاه محلی مثل ميادين مبارزات گلادياتوری روم قديم بود که جولانگاه يک سری بچه ی سمج و يک مجری حراف بود! و بچه ها به خاطر شعر خواندن و جايزه گرفتن از سر و کول آقای مجری بالا می رفتند! البته جوايز اهدايی اسپانسر های متمول خودروساز٬‌ حکايت از عمق خست اين بخش از صنعت کشور داشت! چرا که اقلام اهدايی از خودکار و کلاه تجاوز نکرد! و در کل اينجا محلی برای سرگرم کردن مردم سرخورده ای است که نفری ۳۰۰ تومن  بابت بازديد از اتومبيل های شخصی خودشان پرداخته اند!

يک پيشنهاد: با توجه به فيلتر شدن بلاگ رولينگ٬ بهترين راه پيش رو برای مطلع شدن از آپ ديت وبلاگها استفاده از سيستم آفلاين ياهو مسنجره. به همين منظور پيشنهاد می کنم هر بلاگر يک آی دی خودش - که لازم نيست آی دی شخصی اش باشه- رو روی صفحه ی وبش قرار بده تا کسانی که مايل به مطلع شدن از آپديت وبلاگ هستن٬ آی دی رو Add کنن. در همين راستا چراغ اولی رو خودم روشن می کنم:
با add کردن آی دی offside_blog از آپديت وبلاگ آفسايد باخبر شويد!

/ 16 نظر / 19 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shabah

آفسايد جان! فيلتربلاگ‌رولينگ رو برداشتن. الان من امتحان کردم و تو را هم به ليستم اضافه کردم.

وروجک

پس برای همه فيلتر شده؟ منو بگو فکر کردم فقط محل کار ما اين جوری کرده. من که از فيلتر شکن استفاده می کنم اينم روشيه! حالا بدون بلاگ و پی ام بهت ميگم آپم خواستی بيا.

::Avaye-Socoot::

وای پسد اينجاروو ... کار خودته قالبت ؟؟

hossein

د نگو د الان ياهو مسنجر رو هم فيلتر ميکنن :ي...ما که اينجا فيلتر نداريم...اگر خواستی جائی بری که فيلتر شده بود ارزون حساب ميکنم مشتری شی :ي حرص نخور داداشی...نماشگاه ماشينه ديگه :ي

ghatreashk

سلام..خيلی ممنون که بهم سر زدی ..از دست مامان رزی(:..موفق باشی

مهشيد

سلام .بابا عجب نمايشگاهی .حيف ازش دورمممممممممممممممممممممم:دی پيش ما نميای!؟

عاطفه

سلام نمايشگاه...................؟ من ميتونم ادتون کنم

منگوله

ميگم که بلاگ رولينگ مگه از فيلتر در نيومده؟ ... به هر حال راه حل مناسبی ارائه دادی هرچند من يکی که حاضر نيستم با آی ديی که توی وبلاگ کسی رو خبر کنم چون تمام فک و فاميل ميفهمن و مثه مورو ملخ ميريزن تو بلاگم و حسابی آرامش منو بهم ميريزن :)) ... اين نمايشگاه اتومبيل هم هرچی نباشه بالاخره موجبات شادی يه مشت بچه و سرکار رفتن يه مجری رو فراهم کرده ... خدايش قبول کناد :))

sanaz

سلام.خوبی. وب لوگه جالبی داريد..ماشين بازيو اين حرفها ...اتو..بازی...وای چه حالی ميده ماشين بازی هم فيلتر بزارن دخترا نتونن ماشين سوار بشن...

سید علی موسوی نیشابوری

داداش سلام یره .چه خبر؟ من یه پیکان 42 دارم چجوری اجازه تردد بیگیرم؟؟؟؟؟؟؟09356623158 جون ما راهنمایی کن داداش