کیسه گل

 

سی ویکم اردیبهشت، ساعت 21:30، سالن فوتسال مجموعه ورزشی حجاب؟!، بازی آخر مرحله ی مقدماتی مسابقات فوتسال دانشکده، بازی تیم های ماوی و بولدوزر!

بازی در حالی در دقیقه ی دهم نیمه ی دوم دنبال می شه که ما شدیداً روی حریف رو کم کردیم؛ بطوری که حریف انگیزه ی گلزنی خودش رو از دست داده!! و با چهار گلی که بهمون زده، با خیال راحت بازی رو دنبال می کنه. در همین حین گل پنجم هم وارد دروازه می شه... برای تقویت روحیه ی بچه ها بهشون می گم:« خیالی نیست، اگه تو این ده دقیقه، 26 تا گل بهشون بزنیم، صعود می کنیم!»

البته ناگفته نماند که ما هم به نوبه ی خودمون و با اجازه ی بزرگترها، یک گل بسیار بسیار زیبا و تاریخی به ثمر رسونده بودیم که به اعتراف بسیاری از کارشناسان تیممون، ارزش هر پنج تا گل حریف رو داشت!

نکته ی حائز اهمیت دیگه اینکه، با توجه به بافت بچه درس خونی تیممون، که عمدتاً بچه خرخونای کامپیوتر بودند(بلا نسبت من)، و اینکه دو تا از بازیکنان تیممون از اساتید حل تمرین محبوب دانشکده هستند؛ بیشتر بروبچس تماشاچی طرفدار تیم ما بودند!

و اما زیبا ترین صحنه ی بازی؛

دقایق انتهایی بازی/ در یک فرصت استثنایی، ایمان دو نفر رو دریبل می زنه/ دروازه بان حریف رو پای ایمان میره/ یه پاس ایده آل از ایمان/ من؛ در یک متری دروازه ی خالی/ توپ بین زمین و هوا/ هدف: شیرین کاری و شوت به قصد زیر طاق دروازه ی حریف/ انگیزه: شکستن روحیه ی حریف/ نتیجه: توپ با اختلاف کم از بالای دروازه به اوت می رود!!!

و بدین ترتیب تیم فوتسال بولدوزر، درنهایت شایستگی، در یک فینال زود هنگام، اسیر چشم شور بعضی از عناصر معاند و بد خواه شده و از دور مسابقات اوت شد!(به یاد حذف تیم فوتبال فرانسه در جام جهانی 2002)

 

/ 18 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ريحان

سلام...به به...خوبی آقا هادی؟خوشی؟ای بابا...باختن که توجيه نمی خواد....!!تمرين کنيد واسه دفعه بعد...خودمونيم جو هم يه کم گرفته ها شما رو...(چشمک)...خوش باشی....بای....

xl90

سلام...باريکلا آبروی هر چی کامپيوتری بردی بابا!!...آپديتم

کوکتل

با عرض سلام و شرمندگی ..خوبی؟...ببخش که دير اومدم..ميبينم که خيلی هم عقبم.....آقا خداييش طبق معمول خنديدم.....خب به قول دوستتون ريحان باختن توجيه نميخواست..اما گزارشش می ارزيد...من ميدونم بابا شما بزرگی کردی گفتی دروازرو واسه حريف باز بذارن...اين همه شما بردين..يه بارم اونا...اصلا گل ها که مهم نيستن..مهم بازيکن هان..:))...حالا هی بيا جمش کن..:)).....ممنون از لينک..آپديتم...خوش باشی..

shazde kuchulu

يه ماشين تصادف می کنه٬همه می ميرن به جز زرافه.چرا؟ D:

کوکتل

ديدم ۱۳ تا کامنت داری گفتم نحسه بکنمش ۱۴ تا :))..خوش باشی

شیطان صفت

سلام.نگواقادلم کباب شد.البته لابدبقيه خيلی حال کردن که حال بچه خرخونا روگرفتن نه؟؟؟؟؟؟؟؟عيب نداره روحيه ات روحفظ کن ايشالا دفعه بعد.

man

سلام ........................... سایت خو بی است. ( منظورweb log ) هادی جون دوستت داريم.

کوکتل

بابااااااااااا..آقا شرمنده ميکنين.....اين همه اغراق و کجای دلم جا بدم...نفــــــــس....آلبالـــــــــو.....زولبيـــــــــــــا.....من متعلق به شمام....من هر چی دارم از شمـــــــــا دارم...:))...مرسی که سر زدی..خوش باشی...

hamide

neminevisi????