آفسایدنمايشگاه! اتومبيل مشهد

نمايشگاه اتومبيل مشهد در حالی برگزار می شود که کيفيت و تعداد محصولات ارائه شده به نسبت پارسال واقعاْ اسفناک شده! در يک نگاه؛ نمايشگاه امسال محل نمايش ماشين هايی است که - نمونه های تر تميزتر آنها با سرنشين های جيگرتر! - روزانه در سطح شهر ولو هستند!
تنها برجستگی نمايشگاه امسال٬ دو خودرويی است که سيستم صوتی پيشرفته ای روی آنها نصب شده ! اين پيشرفتگی تا بدانجاست که آدمی خيال می کند اتومبيل بر روی سيستم صوتی سوار شده و نه بالعکس! و تکنوی روح تکان اين فراورده٬ فضايی بس معنوی و روحانی برای بازديد کنندگان فراهم کرده بود!
جالبتری قسمت نمايشگاه محلی مثل ميادين مبارزات گلادياتوری روم قديم بود که جولانگاه يک سری بچه ی سمج و يک مجری حراف بود! و بچه ها به خاطر شعر خواندن و جايزه گرفتن از سر و کول آقای مجری بالا می رفتند! البته جوايز اهدايی اسپانسر های متمول خودروساز٬‌ حکايت از عمق خست اين بخش از صنعت کشور داشت! چرا که اقلام اهدايی از خودکار و کلاه تجاوز نکرد! و در کل اينجا محلی برای سرگرم کردن مردم سرخورده ای است که نفری ۳۰۰ تومن  بابت بازديد از اتومبيل های شخصی خودشان پرداخته اند!

يک پيشنهاد: با توجه به فيلتر شدن بلاگ رولينگ٬ بهترين راه پيش رو برای مطلع شدن از آپ ديت وبلاگها استفاده از سيستم آفلاين ياهو مسنجره. به همين منظور پيشنهاد می کنم هر بلاگر يک آی دی خودش - که لازم نيست آی دی شخصی اش باشه- رو روی صفحه ی وبش قرار بده تا کسانی که مايل به مطلع شدن از آپديت وبلاگ هستن٬ آی دی رو Add کنن. در همين راستا چراغ اولی رو خودم روشن می کنم:
با add کردن آی دی offside_blog از آپديت وبلاگ آفسايد باخبر شويد!

   + آفساید ; ٥:٥٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٤/٥/٢٠
comment نظرات ()