آفسایدچهل سال بعد در چنین روزی!

سرلشکر لوسترخانی؛ وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، خبر از تولید موشک جدید شهاب_26 داد. وی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با تشریح امکانات جدید این موشک، گفت: با این موشک توان هدف دادن قبرس را خواهیم داشت! و اظهار امیدواری کرد با تولید موشک شهاب_27 طی برنامه توسعه ی بیست ساله ی آینده، برد موشک شهاب، 2 کیلومتر دیگر افزایش خواهد یافت! به دنبال انتشار این خبر، قیمت هر واحد الاغ وست قبرس اینترمدیت، در بازار بورس نیویورک با 52 دلار افزایش، به رقم بی سابقه ی 585 دلار در هر راس رسید! به گزارش خبرگزاری رویتر، آقا صفی ( معاون تکذیب وزارت امور خارجه) ضمن تکذیب همه ی اتهامات وارده، اعلام کرد این موشک برای اهداف صلح آمیز در چهارشنبه سوری طراحی شده و کاربرد نظامی ندارد!

سخنگوی خانوم بنت الهدی واعظ طبسی(نوه ی واعظ طبسی بزرگ)؛مالک کنسرسیوم تجاری " شِل- آستان قدس" اعلام کرد: به زودی چند محصول جدید این کنسرسیوم وارد بازار می شود. پیکان(سی دابلیو سی)با موتور جگوار و توالت سرخود و خمیر دندان سه رنگ رضوی، از جمله ی این محصولات اعلام شده است. وی همچین اعلام کرد طرح آتی این شرکت برای انتقال آب دریای خزر، به اطراف مشهد، و ایجاد دریاچه ی توریستی رضوی، جهت رفاه حال زایران در دست بررسی است.

خبر دیگری حاکیست؛ سرانجام لایحه ی جنجالی « قرکده » به تصویب مجلس رسید! این لایحه که پس از طرح «خانه ی عفاف»، دومین طرح از این نوع است، به دولت اجازه می دهد اماکنی برای تخلیه ی انرژی مازاد شهروندان ایجاد کند! نمایندگان پس از تصویب این طرح، با تکان دادن میان تنه ی خود، حمایت خود را از این طرح اعلام کردند!

یک خبر هنری: حاج ممدحسن خلج( نوه ی خلج بزرگ) پس از کنسرت مشترک خود با اندی و سولماز(خواننده جدید!) در جزیره ی کیش، اعلام کرد؛ آلبوم جدید سبک رپ خود با عنوان « حسین موطلایی فدات بشم الهی» را در سپتامبر سال آینده وارد بازار می کند. گفته می شود ریتم آهنگ های وی شباهت انکار ناپذیری با نوحه های دهه ی شصت دارد!

و سرانجام یک خبر ورزشی؛ علی دایی مهاجم کهنه کار تیم ملی، برای زدن دویستمین گل ملی خود، در دیدار برابر تیم جزایر قناری به میدان می رود. او که از آرتروز گردن و زانو، همچنین فتق دیسک کمر رنج می برد، همانند چند بازی اخیر با ویلچر در زمین حاضر خواهد بود! آقای چلنگر، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، حضور علی دایی در میان یازده مرد ایران را مایه ی دلگرمی بازیکنانش می داند!

علی دایی به دنبال هماهنگی های انجام شده با دروازه بان جزایر قناری، و قطعی شدن گل زنیش در این دیدار، در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد؛ نظرش درباره ی خداحافظی با تیم ملی عوض شده و آمادگی دارد تا زدن هزارمین گل خود در خدمت تیم ملی باشد! به دنبال این اظهار نظر، سخنگوی فیفا گفت: که فیفا آمادگی دارد هشتصد گل دیگر مورد ادعای علی دایی را به صورت افتخاری در مراسم خداحافظی او، به وی اهدا کند! اين بود آخرين اخبار امروز!

   + آفساید ; ٧:٤٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٤/۱/٢٩
comment نظرات ()